امروز : پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
جدید ترین ها
پارس پی اس دی| فروشگاه لوازم آشپزخانه و لوازم منزل , لوازم خودرو ,

فروشگاه اینترنتی پارس پی اس دی ، در خدمت شما

پارس پی اس دی| فروشگاه لوازم آشپزخانه و لوازم منزل , لوازم خودرو ,

پشتیبانی تلفنی سایت پاسخگوی سوالات شما

پارس پی اس دی| فروشگاه لوازم آشپزخانه و لوازم منزل , لوازم خودرو ,

عرضه جدیدترین محصولات اینترنتی

پارس پی اس دی| فروشگاه لوازم آشپزخانه و لوازم منزل , لوازم خودرو ,

مجموعه تصاویر لایه باز با فرمت پی اس دی

Example Frame

بازی کامپیوتر Assassins Creed 2 اساسینز کرید ۲ اورجینال

خرید بازی کامپیوتر Assassins Creed II اساسینز کرید ۲ اورجینال

با راهنمای نصب کاملا فارسی
پیشنهاد ما : این بازی زیبای اکشن شمشیری خاص را از دست ندهید !

Assassins-Creed-II

توضیحات بازی Assassins Creed 2 :

داستان سری اول در این باره بود که دانشمندان دستگاهی با نام انیموس ساخته بودند که این قابلیت را داشت تا به وسیله ی DNA افراد خاطرات اجدادشان را بازخوانی کند . آنها فردی به نام دیزموند مایلز را انتخاب کردند . دیزموند از نوادگان ” الطیر ” که از بزرگان گروه Assassin’s بود . پس از مدتی دانشمندان دیزموند را ربودند و به طور مخفیانه به آزمایشگاه خود بردند و آزمایشات خود را بر روی او شروع کردند .
در Assassin’s Creed 2 داستان بازی دیگر مربوط به الطیر نمی باشد و حتی مناطقی که بازی در آن انجام می شود با قبل کاملا متفاوت است . داستان این سری درباره ی یکی از نوادگان دیگر الطیر به نام ” EZIO Auditore De Firenze ” می باشد . EZIO از خانواده ای ثروتمند در ایتالیا می باشد . بازی در سال ۱۴۷۶ میلادی که همزمان با دوره رنسانس در ایتالیا می باشد صورت می گیرد . از شهرهایی که بازی در آن انجام می شود تاکنون ونیز و فلورانس معرفی شده است و احتمالا شهرهای دیگری هم در بازی وجود خواهد داشت .

خرید اینترنتی بازی کامپیوتر AssassinsCreed 2

درباره  گیم پلی این بازی :

گیم پلی سری اول بسیار راحت و روان بود و به راحتی می توانستید اهداف خود را از بین ببرید . در نسخه ی قبل در دست الطیر یک تیغه ی پنهان وجود داشت که با استفاده از آن می توانستید سربازان دشمن را به صورت مخفیانه از بین ببرید . در AC 2 این قابلیت ارتقا داده شده و در هر دو دست EZIO شاهد تیغه های پنهان خواهید بود . این تیغه ها توسط دانشمند معروف این زمان یعنی لئوناردو داوینچی ساخته شده است .
در سری اول شما همیشه یک شمشیر و خنجر و همین طور تیغه های پرتاب کننده را به همراه داشتید و با استفاده از آنها به مبارزه می پرداختید . این سیستم هم کاملا تغییر پیدا کرده است . به گفته ی سازندگان بازی در دستان EZIO هرگز شمشیر وجود نخواهد داشت و وی با دست خالی به مبارزه می پردازد . البته EZIO این قابلیت را دارد که از سلاح دشمنان بر علیه خودشان استفاده کند . البته EZIO می تواند تیغه های پنهان و خنجرهای پرتاب کننده را همیشه با خود همراه داشته باشد .

لباس EZIO تقریبا شبیه به لباس الطیر می باشد ولی با کمی تفاوت و همچنین زیباتر !
مراحل بازی بسیار پیچیده تر و متنوع تر از قبل شده است . در AC 1 شما یکسری کارهای خاص را برای انجام هر ماموریت انجام می دادید که پس از مدتی تکراری و خسته کننده می شد اما آن طور که کارگردان AC 2 یعنی دیزیلتز گفته است مراحل بازی با تفاوت بسیار زیادی ایجاد شده است و شما کمتر مراحل تکراری را شاهد خواهید بود . حتی برای انجام برخی از ماموریت ها باید مراحل کوچک دیگری را به صورت زنجیره وار انجام دهید تا به هدف کلی خود برسید . ماموریت های موجود بسته به شهر و نوع هدف متفاوت است و امکان ندارد که ۲ مرحله شبیه به هم پشت سر هم قرار بگیرد .
سربازان دشمن دارای شکل و قیافه های متعدد و متفاوت با هم ساخته شده اند . هریک دارای قابلیت خاص و سلاح خاص خود می باشد . این سربازان به انواع : کمانداران , گرز داران , تبر داران , نیزه داران , شمشیر زنان , نیروهای سلطنتی و انواع دیگر می باشند . هر یک از این گروه ها به انواع معمولی و حرفه ای تقسیم می شوند که مبارزه با حرفه ای ها مشکلتر می باشد و نوع معمولی آنها اغلب به صورت گروهی حمله می کنند .

AssassinsCreed2 بازیهر سرباز در بازی با خود تیغه های پرتاب شونده حمل می کنند که می توانید از هر سربازی آنها را بدزدید .
هوش مصنوعی سربازان بازی بسیار پیشرفت کرده و به صورت گروهی به شما حمله می کنند. هر گروه دارای یک ارشد می باشد که وقتی این ارشد زنده است سربازان بهتر با شما مبارزه می کنند و اگر بتوانید این ارشد را از بین ببرید در دل سربازان هراس ایجاد می کنید و کشتنشان را راحتتر انجام می دهید .
محل های مخفی شدن در بازی بسیار متنوع تر از قبل شده است . دیگر فقط نمی توانید در کاه و قسمت های پشت بام ها مخفی شوید . این مکانها به قدری متنوع شده است که حتی می توانید در سبد ماهیگیران هم مخفی شوید . نکته ی جالب این است که پس از درگیری با سربازان و فرار از دست آنها , سربازان مکانهای مخفی نزدیک خود را بازرسی می کنند تا شما را پیدا کنند . همچنین شما می توانید از درون این مخفیگاه ها دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید و از بین ببرید .
در بازی قابلیت شناکردن هم به EZIO افزوده شده است و شما می توانید در آبراه های ونیز شنا کنید و از این طریق به اهداف خود نزدیک شوید و یا از دست سربازان دشمن فرار کنید . البته EZIO تعداد نفس محدودی را دارد و به همین دلیل نمی توانید مدت زیادی را در آب بمانید .

خرید پستی بازی اساسینز 2ساختمان های بازی بسیار بلندتر از قبل شده اند و شهر را بسیار زیبا کرده اند . EZIO از الطیر سریعتر حرکت می کند و از ساختمانها با سرعت بیشتری بالا می رود . نکته ای هم که در این قسمت قرار داده شده این است که دیگر همه ی سربازان نمی توانند به بالای ساختمانها بیایند . تعداد این سربازها محدودتر شده است و سربازان لاغر تر و با زره های سبکتر می توانند به بالا بیایند .
تنوع سلاح ها در بازی بسیار زیاد شده است و شما انواع تیر و کمان , گرز , تبر , شمشیر و نیزه را در بازی مشاهده خواهید کرد و می توانید همه ی این ابزارها را از دست سربازان بگیرید و بر علیه خودشان استفاده کنید . سلاح جدیدی که به EZIO داده شده است مانند تیغه های مخفی در دست او مخفی شده است و شما می توانید با استفاده از آن به هدف خود شلیک کنید . این وسیله بسیار شبیه به کلت عمل می کند و بسیار زیبا کار می کند . به وسیله ی این وسیله دیگر لازم نیست به نزدیکی هدف خود حرکت کنید و او را از بین ببرید . البته هنوز معلوم نیست که برای شلیک با این وسیله به چه ابزاری نیاز هست و تعداد گلوله های آن چقدر است .
ابزار جدیدی که در بازی وجود دارد نوعی وسیله ی پرنده است که شبیه به گلایدر می باشد . این وسیله هم اختراع داوینچی می باشد . از آنجایی که این وسیله از نمونه های ابتدایی خود بوده است دارای اشکالاتی هم می باشد و این موضوع باعث می شود که کنترل آن بسیار مشکل شود . این وسیله توسط گرما به پرواز در می آید و شما می توانید برای پرواز بیشتر با آن به سمت محل هایی که آتش در آنها روشن است حرکت کنید .

بازی ایکس باکس 360 assassins 1حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی :

  • ویندوز: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 – versions only
  • پردازنده: Intel Core2Quad Q6600 @ 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHzH
  • رم: ۲GB
  • کارت گرافیک: nVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM) or Intel HD4600
  • دایرکس: DirectX June 2010 Redistributable
  • کارت صدا: DirectX Compatible Sound Card with latest driver
  • فضای هارد مورد نیاز : ۷٫۴ GB

 

»» تعداد: 2 عدد DVD اورجینال
»» قیمت محصول: 7000 تومان ( بدون احتساب هزینه ارسال )

کالای خریداری شده ، توسط شرکت پست به محل سکونت یا محل کار شما ارسال خواهد شد و در زمان تحویل کالا هزینه دریافت خواهد گردید. قیمت فوق بدون احتساب هزینه ارسال میباشد و هزینه ارسال به مبلغ کالا افزوده خواهد گردید . جهت سفارش بر روی خرید پستی کلیک نماییدمحصولات مشابه این کالا:
محبوب ترین محصولات این گروه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2012 © فروشگاه اينترنتی پارس پی اس دی تمامی حقوق برای این فروشگاه محفوظ است.